Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 0 чоловік

Історія школи

Дата: 17 грудня 2017 о 16:21
Автор: Лафа Р. М.

Історія заснування школи в селі Галаганівці

       В 1924 році в с.Галаганівці було відкрито лікнеп, в якому навчалося доросле населення. А в 1927 році для дітей села в одній із сільських хат було відкрито початкову чотирикласну кооперативну школу, яку вів учитель Шевченко Ілля Максимович,він же очолював її як директор. У 1932 році початкову школу реорганізували в семирічку. Вчителями цієї школи були Дивнич Демид Микитович, Лютенко Віра Федорівна, а директором - Генів Яків Дмитрович. Після реорганізації школу перевели в одну із куркульських хат, де вона проіснувала до 1991 року. Під час Великої Вітчизняної війни школа не діяла. Лише згодом, в 1944 році, в приміщеннях було проведено ремонтні роботи, після чого заняття боуло відновлено. Директором школи став Лютенко Іван Павлович. Учителями на той час працювали Іващенко Олена Степанівна, Устименко Ніна Григорівна, Лавріненко Поліна Миколаївна, Кириченко Павло Євдокимович, Метошоп Микола Савович. Більшість із них були фронтовиками.В 1947 році директором школи став Сербін Василь Федорович. З 1951 по 1981 роки школу очолював Хоменко Володимир Григорович.

Шкільне сьогодення

З 1981 по 1994 роки директором школи працював Мудрицький Андрій Петрович. Завдяки його клопотанням і великому натхненню в селі було збудовано нове приміщення школи, яка в 1991 році відкрила двері перед своїми учнями.

School 1.jpg

Поряд з А.П. Мудрицьким працювали вчителями Оберемок Надія Олександрівна, Яременко Лідія Іванівна, Максименко Остап Григорович, Семеренко Володимир Іванович, Калита Олександра Миколаївна, Юрченко Михайло Іванович, Шевченко Людмила Іванівна, Шевченко Ніна Олексіївна, Мудрицька Валентина Дмитрівна, Колісніченко Валентина Дмитрівна, Каркач Володимир Сергійович. За рішенням Чигиринського райвиконкому в 1994 році Галаганівська неповно-середня школа була реорганізована в середню школу. директором став Степко Микола Йосипович. В 1996 році неповно-середню школу-сад очолила Шевченко Ніна Олексіївна. За час її роботи в школі відбулися значні зміни. Шкільну котельню переведено на газове опалення, естетично оформлено класні кімнати, групи дитячого садка завдяки тісній співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій. В школі обладнано актовий зал, методичний кабінет, спортивний майданчик, створено Кімнату бойової слави, яка на даний час реорганізується в краєзнавчий музей школи і села. В 2004 році школа набула статусу Галаганівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" і отримала від Міністерства освіти і науки України комп'ютерний клас. Насьогодні в НВК працюють 16 учителів, 2 вихователі дошкільного навчального закладу "Калинка". Щоб діти мали змогу розвивати свої здібності, в школі діють гуртки та спортивні секції.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.